Terme Olimia

Informace o lázních Olimia

Lázně Olimia se nachází ve východní části Slovinska v malebném městečku Podčetrtek, jen pár kilometrů od hranic s Chorvatskem. Byly postaveny v 80. letech pod názvem Atomské Toplice, později přejmenovány na lázně Olimia (v roce 2000). Najdete zde jedno z nejlepších wellness center pro relaxaci ve Slovinsku. Prestižní Wellness Orhidelia (5x ocenění nejlepší wellness centrum Slovinska) umožní načerpat nové síly pro každodenní povinnosti.

V rozmanitém komplexu Wellness centra Termalia si každý najde něco pro sebe (bazény s vodním proudem, gejzíry, vířivky nebo masáže, sauny či fitness. V roce 2018 prošlo centrum nákladnou rekonstrukcí a nyní si můžete užívat v novém konceptu Termalia II. rozděleném na část Termalia - Family Fun (pro rodiny s dětmi) a část Termalia - Relax (pro všechny, kteří hledají relaxaci a rekreační plavání). Komplex saun v rodinné části nabízí zelenou, fialovou a červenou saunu.

Zdejší termální voda má výrazně zklidňující a antistresové účinky. V bazénech je teplota vody 26 - 37°C Koupat se můžete v moderních vnitřních i venkovních bazénech. Kromě bazénu zde najdete také vířivky, vodopády, sauny, ochlazovací bazén a relaxační zónu. Procedury si pak můžete vychutnat v římských lázních (masáže celého těla)

Termální park Aqualuna - moderní zábavní venkovní komplex se spoustou dětských atrakcí, s vodní plochou 3 000 m2, skluzavkami, topogány, Aquadžunglí, Aquasafari, animačními programy pro děti, zkrátka nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu. Bazény jsou plněny termální vodou z okolních 5 pramenů. Radovánky tedy nepřináší jen zábavu, ale také prospívají zdraví (zlepšení krevního oběhu, stimulace metabolismu, posílení imunitního systému, protizánětlivé účinky)

Indikační seznam

  • léčba pohybového aparátu
  • pooperační a posttraumatické stavy
  • revmatická onemocnění
  • kožní nemoci
  • cévní potíže
  • úprava metabolismu
  • posílení imunity

Lázeňské hotely Terme Olimia


Mapa hotelů - Terme Olimia