Chorvatské lázně

Chorvatské lázně - nabídka pobytů

Chorvatsko je zemí oblíbenou nejen díky moři, ale svým návštěvníkům nabízí několik termálních lázní.


Zobrazit nabídku pobytů Zobrazit hotely

Aktuální nabídka pobytů - Chorvatsko

V nabídce je k dispozici 1 lázeňských resortů.   Vyberte resort

Prosíme chvilku strpení
Načítám dostupné nabídky

V oblasti Varaždinu a Záhřebu se nachází hned pět termálních lázní, které byly postaveny v různých obdobích. Návštěvníci si je oblíbili především pro skvělý servis, výborné služby a v neposlední řadě pro léčebné procedury.


Krapinské Toplice byly založeny v 19. století. Lázeňské prameny jsou bohaté na hořčík, vápník a další minerály. Lázně nabízejí několik procedur, jako jsou bahenní zábaly. Léčí se zde především revmatické a neurologické choroby.

Dalšími lázněmi jsou Tuheljske Toplice. Tyto lázně se nacházejí 46 kilometrů od hlavního města. Pacienti a hosté je využívají především k léčbě dýchacích, urologických a gynekologických problémů.

Stubičke Toplice jsou situovány poblíž Medvednice a necelé tři kilometry od Donja a Stubica. Byly založeny již v 18. století. Zdejší lázně se zaměřují především na léčení degenerativních chorob kloubů a páteře. Zdejší prameny také patří k jedněm z nejteplejších, mají teplotu kolem 69 stupňů Celsia.

Nejstarší lázně Chorvatska Varaždinske Toplice byly založeny na konci 18. století a první veřejné lázně byly otevřeny v roce 1829. Hosté se zde léčí především z revmatických potíží.

Poslední lázně Sutinske Toplice se nacházejí severozápadně od Zlataru a svoji slávu léčebných pramenů získali již v 13. století. Unikátní je mírně radioaktivní voda, která je bohatá též na několik vzácných minerálů. Léčí se zde různé potíže, především formou bahenních koupelí.

Pobyt na míru 2020

Hotel Well, Terme Tuhelj

Vyzkoušejte oblíbené termální lázně Tuhelj v Chorvatsku. Hotel Well je přímo propojen s...

2 - 14 noci       Polopenze       Bazén a sauna
Cena od2 970Osoba / pobyt

Zobrazit pobyt

Prodeje: 0