Hotel Džbán - Vánoční pobyt
4 Skvělé (Celkem 32 hodnocení)
snídaně formou švédské stoly i večeře ,asi vzhledem k zaplacené"polopenzi",byly na dobré úrovni. Trošku mi vadilo,jak neskutečně nehezky byla nakrájená a naservírovaná zelenina ke...   Zdeňka P.
Zobrazit více hodnocení

Vánoční pobyt

Hotel Džbán

 • ROUŠKY S SEBOU:<br /> ANO
  Roušky s sebou
 • Domácí zvířata
 • Stravování
 • Wi-Fi k dispozici

Popis

Polopenze      

Užijte si příjemný pobyt v hotelu Džbán v pohádkové Karlově Studánce.


Obsah balíčku

Pobyt zahrnuje:

 • ubytování
 • polopenze ( snídaně formou švédských stolů, večeře: polévka + hlavní chod, výběr ze dvou jídel)

Bonusy

 • neomezený vstup do hotelového venkovního vyhřívaného bazénu (15-20 hod)
 • 10% sleva na wellness procedury a pivní lázně v Hotelu Džbán
 • dárkový balíček na recepci
 • WiFi zdarma

Poznámky

Cena nezahrnuje

 • lázeňský poplatek ve výši 15 Kč/osoba/den

 • pří storonování pobytů 14 a méně dní před příjezdem, záloha propadá ve prospěch hotelu
 • přihlášení k pobytu od 23.12.2020 je možné v čase od 14:00 do 21:00 hodin, v případě nástupu na pobyt až 24.12.2020 je nutné se ubytovat nejpozději do 15:00. Poté je recepce uzavřena.

Zavřít

Ceník ubytování - od 2 do 7 nocí

Ceny jsou uvedeny za dospělou osobu a noc na pevném lůžku.

Pokoj Termín

Hotel Džbán - ck5-hotel,cesta.JPGHotel Džbán - wellnesspark Sud1Hotel Džbán - sudyHotel Džbán - standard1Hotel Džbán - standard 302+ 8 dalších fotek

Tento hotel si právě prohlíží 3 uživatelé

Telefonická rezervace

+420 311 537 418
Každý den 8:00 - 18:00

Email: info@laznetravel.cz

Zpět na informace o hotelu

Recenze

4Skvělé (Založeno na 32 hodnocení)
(32)

- 2.11.2019 -

Zdeňka P.

(#37611)

"snídaně formou švédské stoly i večeře ,asi vzhledem k zaplacené"polopenzi",byly na dobré úrovni. Trošku mi vadilo,jak neskutečně nehezky byla nakrájená a naservírovaná zelenina ke snídani na bufetovém stole. Parkování u hotelu je také dost velký problém."

- 30.10.2019 -

Ondrášek J.

(#37363)

"Byly jsme spokojeni. "

- 21.6.2019 -

paní L.

(#34551)

"personál byl milý, vstřícný. Udivilo nás, že pokud mám rezervaci na dva dny a 2 procedury musím se objedávat týden dopředu. V žádných lázních co jsme byli se objednávaly termíny procedur až po příjezdu a to jsme jich měli 10. jinak se nám líbily sudy i bazén."

- 5.11.2018 -

Dagmar K.

(#28359)

"Dobrý den, pobyt byl dost zajímavý. Personál za barem, kuchař i paní recepční perfektní, velice ochotní...ALE PAN RECEPČNÍ arogantní hned při příjezdu: ,,My z Vás ale nic nemáme, protože jste si wellness objednali přes Travel!" a při odjezdu, kdy opravdu hoodně pršelo a my chtěli o půl hodinky později opustit pokoj a slušně jsme se zeptali, tak odpověď: ,,Neexistuje!!!" Pak zděšení z údajně vyhřívaného bazénu - špína, párty stan plný deštové vody, bazén z Mountfieldu....z nabídky v balíčku, jakou masáž a zábal zvolíme, jsme si vlastně zvolit nemohli, protože to bylo masérem dané - bylinkový zábal a hotovo. Hygiena by se tam (v sklepení) také vyřádila - ručníky zaprané, propocené, nevyměněné a ubrousek pod čelem při masáži také řádně propocený. Celé to zachránily šikovné ruce maséra. Jídlo chudší, ale dostačující, jen servírovací potřeby u jednotlivých jídel při snídani chyběly a brát si med z jedné sklenice, také není dobré. V které várnici je teplá voda na čaj a kde káva, to se také z popisků nedozvíte, protože chybí. Celkově jsme si to ale díky smíchu z jednotlivých situací užili, ale již nikdy více a doporučovat, tak to ani omylem. Děkuji Krejsová*"

- 2.11.2018 -

Alena Š.

(#28356)

"Hned po příjezdu jsme si v recepci vyslechli, že hotel z nás nemá žádné finanční prostředky, neboť jsme si pobyt objednali přes CK. Při odjezdu jsme pana recepčního slušně požádali, zda je možné opustit pokoj do 11,00 (velmi pršelo)- odpověď : "To by mohl chtít každý,v žádném případě". Chápali jsme podmínky, ale dalo se odpovědět slušněji. Velice příjemný byl personál v restauraci a neobyčejně ochotný. Stravování perfektní. Také masáž byla výborná. Ovšem prostředí přímo katastrofa. Stejně tak vyhřívaný bazén s protiproudem -bazén z Manffildu postavený pod party stanem. Nad hlavou se nám prohýbala plachta plná dešťové vody-máme nafoceno. Osprchovat se před vstupem do bazénu, nebo vanička s desinfekcí na chodidla -kde ??? Vůbec nechápeme, jak tohle hygienik mohl povolit."

Odpověď:
Děkujeme za hodnocení. Velmi si toho vážíme. Pouze pro Vaši informovanost, pracovník recepce Váš problém nemohl řešit jinak, neboť v době Vašeho odjezdu čekalo již na odbavení a na ubytování dalších 4O hostů (cca 2O pokojů). Tyto pokoje bylo potřeba v co nejkratším termínu uklidit a připravit ke spokojenosti nových hostů. Pakliže Vám recepční podal odpověď tak jak popisujete, určitě to nebylo míněno ve zlém. Co se týče bazénu věřte, že jsme na něm nešetřili a šlo nám především o to, zpřístupnit veřejnosti a to zcela zdarma klenot Karlovy Studánky léčivý pramen Maxmilián, za kterým jezdí stovky nemocných lidí. Tato priorita vám ale zřejmě unikla. Bohužel v podmínkách, v jakých se nacházíme, nešlo bazén řešit jinak než tak, jak je vyřešen. Původní záměr byl, že bazén nebude vůbec krytý, ale jistě jste si povšimla, že v těsné blízkosti bazénu stojí chráněný vzrostlý 10m listnatý strom (lípa) a na bazén z této dopadá velké množství listí. Přesto bylo dosud 99% všech klientů s bazénem nadmíru spokojeno (viz recenze). Co se týče Vaší kritiky, že se nebylo před vstupem do bazénu kde osprchovat, tak s tím nelze souhlasit neboť cca 1m od bazénu - hned vedle dámského a pánského WC - je sprchovací kabinka. Druhá kabinka je před vstupem do horkých sudů a navíc v areálu jsou vyhřívané šatny.. Stejně tak u bazénových schodů je vanička s dezinfekcí na chodidla. Možná jste si toho ale - zřejmě zabrána do fotografování krycí plachty naplněné vodou po dešti nad bazénem - nepovšimla. (Bude-li to Vaším přáním, rádi Vám zašleme foto obou sprchovacích míst plus vaničky). Ale jsme pouze lidé a každý z nás se může mýliti. Přesto Vás můžeme ujistit, že do budoucna připravujeme další vylepšování našeho wellness centra tak, aby byla spokojena většina návštěvníků. Vaší recenze si velice vážíme a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.
Josef Zapletal pracovník pro styk s veřejnosti

Nevybral jste si? Prohlédněte si naší další nabídku


Adresa