Bertiny lázně

Recenze Bertiny lázně

Lázně Třeboň

Bertiny lázně - Recenze

Uživatelské recenze a hodnocení


Recenze

92%Perfektní (Založeno na 922 hodnocení)
(922)

- 6.2.2026 -

Michaela K.

(#111319)

"Byla jsem ubytována v pavilonu B, který není součástí hlavní budovy, tudíž bez jakékoliv možnosti využití automatu na osvěžení či konzumaci teplé kávy. To jsem zde velice postrádala. A i obyčejnou perlivou vodu v lahvi. Jedna lahev by na pobyt 6 nocí byla dostatečná . Bohužel i po několikeré mé snaze jsem se za celý pobyt své prosby nedočkala. Toto je snad jediné zklamání z pobytu. Tento jediný týden byl v lednu-únoru chladný, občas i se sněhem a studeným větrem. Škoda. Ing. Klugerová"

- 21.12.2025 -

Růžena Č.

(#104717)

"Byla jsem velice spokojena"

- 17.12.2025 -

Petra B.

(#106971)

"Do Bertinek jezdíme opakovaně, ocenujeme tam klid a vstřícný přístup. Malé, klidně lázně kousek od centra Třeboně s nabídkou procedur, která nám plně vyhovuje. "

- 27.11.2025 -

Alena Ř.

(#107604)

"S pobytem jsme byli spokojeni, ochotný personál, jídlo výborné, procedury i bazén byly vynikající. Na začátku pobytu byly hodně cítit odpady , ala možná to bylo způsobeno změnou počasí, byly dost velké mrazy."

- 26.11.2025 -

Hana N.

(#102401)

"Pobyt u Vás byl nádherný - jen mně mrzelo že už v červnu kdy jsem si pobyt rezervovala nebyl k dispozici jednolůžkový levnější pokoj - jsem spíš samotářské povahy, nekuřák a v listopadu jsem terasu nepotřebovala.Jen malá připomínka - na pokoji Superior bych uvítala třeba i varnou konvicí, ale chápu že asi z bezpečnostních důvodů nelze. Ráda se do Bertiných lázní zase vrátím."

- 23.11.2025 -

Milena N.

(#104044)

"Spokojenost na jedničku, vše bylo skvělé. Personál, procedury a hlavně výborná kuchyně. Děkuji, že jste vyhověli i přidělením pokoje v blízkosti výtahu bez nutnosti překonávat schody. Mám dotaz, jestli v hlavní budově nabízíte i jednolůžkové pokoje pro stejný typ pobytu. S pozdravem Ing.Milena Nováková"

- 20.11.2025 -

Hana H.

(#103889)

"Bylo to super.Samá chvála."

- 19.11.2025 -

Jana K.

(#103615)

"Byli jsme spokojenu. Jen bychom uvítali, kdyby masáže byly možné objednat/vybrat trochu silnější. Chápeme, že někteří klienti potřebují jemnou masáž, ale někteří jako my preferují důraznější, tak aby jim ulevila od unavených nebo bolavých svalů a zad."

- 9.11.2025 -

Marie T.

(#96397)

"Vše bylo v nejlepším pořádku"

- 7.11.2025 -

Alena Š.

(#105780)

"velmi spokojeni"

- 4.11.2025 -

Helena D.

(#105851)

"V Bertě jsme byli už 2x a vždy se nám tam moc líbí. Všechen personál je milý a vstřícný, jídlo je výborné. Pokoje jsou krásně uklizené a čisté. Určitě se zase vrátíme - děkujeme všem."

- 1.11.2025 -

Lenka H.

(#105589)

"Pobyt, stravování i procedury, všechno bylo na velmi dobré úrovni, ale přesto jsem z lázní odjížděla velmi rozladěná, a to díky poslední proceduře v 8,00 ráno před odjezdem. Na relaxační masáž jsem se velmi těšila. Na masáž jsem dorazila o 10 minut později - čekala jsem na stejném místě, kde měl masáž manžel, což byla moje chyba. Omluvila jsem se (pořád to mohlo být 40 příjemně strávených minut). Paní masérka mou omluvu moc nepřijala, za pozdní příchod mě peskovala, chovala se ke mně odměřeně a nepříjemně. Při masáži jsem si připadala jako předmět, který je jí nepříjemný. Díky dusné atmosféře to byl pro mě nepříjemný zážitek, o relaxaci se mluvit nedá. Celou masáž ukončila takto: "Hotovo, oblíct, hodně pít a hodinu odpočívat." Její přístup hodnotím jako velmi neprofesionální. Škoda, úplně zkazila můj jinak velmi příjemný dojem z celé naší dovolené s manželem. Jsem naštvaná ještě teď, když to hodnocení píšu. "

- 25.10.2025 -

Stanislav D.

(#104737)

"Na výbornou"

- 24.10.2025 -

Dana H.

(#97828)

"Skvělé procedury v balíčku. Časování procedur bylo výborné - měli jsme je tak, že jsme měli časový prostor i na delší výlety mimo Třeboň a nemuseli kvůli procedurám být neustále poblíž lázní. Moc jsme si komorní a útulné prostředí Bertiných lázní užili. "

- 11.10.2025 -

Martina D.

(#102502)

"Všechno bylo úžasné těšíme se na další návštěvu ❣️❣️"

- 9.10.2025 -

Jaroslav K.

(#102739)

"jediná výtka je ta, že jsem uvažoval o buzení z recepce. Volal jsem, bylo mi řečeno, že se mi recepce ozve, že hovor registrují. Volal jsem třikrát za večer. Nikdo se neozval. To je pouze jediná výhrada k celému pobytu a možná že i poměrně zanedbatelná v komplexu poskytnutých služeb. Uvádím pouze pro ještě dokonalejší zlepšení Vašich služeb, za které děkuji."

- 7.10.2025 -

Vláčilová T.

(#98243)

"Vše k nejvyšší spokojenosti "

- 4.10.2025 -

MARIE P.

(#105481)

"S pobytem jsme byli velmi spokojeni.Příjemná atmosféra, výborné jídlo.Krásný odpočinek.Patří vám velké DĚKUJEME."

- 1.10.2025 -

Marie N.

(#98797)

"Nevyhovovaly nám velmi tvrdé a slehlé matrace na postelích. "

- 29.9.2025 -

Olga S.

(#103657)

"velmi . veliká spokojenost"

Předchozí1234...


';