Hotel Zlatá hvězda

Recenze Hotel Zlatá hvězda

Lázně Třeboň

Hotel Zlatá hvězda - Recenze

Uživatelské recenze a hodnocení


Recenze

4Skvělé (Založeno na 46 hodnocení)
(46)

- 8.4.2016 -

Anonym

"Děkujeme za krásný pobyt v Třeboni. Byly jsme obě spokojené. Hotel krásný, obsluha milá, jídlo bez chyby. Problémy řešeny ihned. Rády se do hotelu vrátíme. Iva a Jitka"

- 30.9.2013 -

Anonym

"Byli jsme velmi spokojeni.Zvlaštni pochvalu si zaslouži zaměstnanci welnes centra.Děkujeme. Doporučili jsme pobyt ve vašem hotelu našim přatelum.Pobyt mají již objednany,tak doufáme že budou také spokojeni. "

- 28.8.2013 -

Anonym

"Celkově bohužel špatný dojem. V balíčku relax víkendu jsme dostali pokoj, který byl do boční uličky. V Třeboni probíhaly slavnosti piva a všichni návštěvníci akce procházeli cca do 5 ráno touto uličkou. Přímo naproti je pekárna, takže ani od těch 5 se nedalo spát. Další noc pouze pekárna, takže z relaxačního balíčku byl člověk spíš dost vyřízený. Toto jsem sdělila recepční a ta mi namísto omluvy, či kompenzace řekla, že pokud chci klid, mám jít do někam do lesa.....na to jsem opravdu neměla slov......"

- 3.1.2013 -

Anonym

"1) Ubytování + úklid v pořádku, jídlo výborné!! 2) Vánoční balíček - nebyla vytvořena vánoční atmosféra u štědrovečerní večeře - výzdoba minimální, hudba nezajištěná (půjčovali jsme CD s koledami, vánoční zvyky žádné (jablíčko na stole na rozkrojení,...) chybělo vánoční přivítání personálu - oslovení hostů,obsluha se chovala slušně, ale organizace roznášení jednotlivých chodů vázla, mezi chodami 20-30minut čekání, nádobí neuklizené hned!! Obsluhovali pouze 2 číšnici!!?? 3) Služby - na recepci v pořádku-dobrá informovanost, Wellnes pobyt standartní (svíčka nehořela), čas masáží zkracován o 20-30minut!?"';