Napsali o nás

Přečtěte si pár zajímavých tipů, proč do lázní a co vše pro vás pravidelně připravuje váš portál o lázeňství Lázně Travel. Články ve spolupráci s námi vychází na internetových stránkách zaměřených obvykle na zdravý životní styl nebo třeba na specializovaných portálech pro seniory. Také zde naleznete názory našich klientů na spolupráci s námi, za které vám velmi děkujeme!

Vím, jak přežít zimu. Vyzkoušejte můj tip. Opravdu to funguje!

A je to tady. Poslední záchvěvy teplých dnů jsou fuč a před námi vidina deště, mrazu a v nejlepším případě rozmáčeného cosi, co jen vzdáleně připomíná sníh. Nepopírám, že i zima může mít své kouzlo. Nejlépe, když se na tu krásu dívám za oknem pokoje, kde praská oheň v krbu a na stole na mne čeká horké víno. Každodenní realita je však úplně jiná a nás znovu nemine ranní škrábání auta, snídaně ve tmě, oblékání pěti svetrů a depresivní nálady. Ale i tohle se dá přežít. Nevěříte?

Zobrazit více

Užijte si luxus s extra bonusem. Máme pro vás tip na perfektní wellness pobyt

Že jste si letos ještě pořádně neodpočinuli? Nelekejte se, není všem dnům konec. Se začínající sezonou dovolených se sice hotely plní, ale není důvod propadat panice. Prvotřídní péči, a často ještě výhodněji, si můžete dopřát i na poslední chvíli. Vyzkoušejte náš tip, investujte tentokrát do svého zdraví a dejte sbohem únavě i nikdy nekončícímu stresu.

Zobrazit více

Jak vybrat tu nejlepší dovolenou pro rok 2016? Udělejte to tentokrát jinak a vyzkoušejte náš tip

Venku se nám teploty už jen zuby nehty drží nad nulou a naše vzpomínky se co chvíli vrací k létu a k dovolené, díky které jsme si dopřáli zasloužený odpočinek. Jenže co se vzpomínkami, když je před námi dlouhá zima a další volno v nedohlednu? No a co začít spřádat plány na rok 2016 už teď? Hezky v klidu, doma, třeba s horkým čajem a s dostatečným předstihem. Že ale nevíte kam?

Zobrazit více

Vy ještě neznáte „lázně v zahradě Evropy“?

Náš dnešní tip, jak prožít plnohodnotný odpočinek a udělat něco pro své zdraví, patří mezi největší lákadla, které můžete v rámci naší republiky vyzkoušet. Nadstandardní ubytování, vysoce účinný léčebný zdroj, skvělá kuchyně, špičkový personál a k tomu jako bonus jedna z nejkrásnějších lokalit, která uspokojí milovníky přírody i historie. A také dobrého vína.

Zobrazit více

Medical Wellness – nový trend v péči o vaše zdraví

V dnešní době vnímáme, že péče o své zdraví se z ordinací praktických lékařů dostává stále častěji do našich rukou. A je to tak dobře. Přijetí odpovědnosti za vlastní tělo a za zdraví své a svých blízkých, by mělo být automatické. Jednou z možných a navíc velmi příjemných cest, po které se lze vydat, je medical wellness.

Zobrazit více


12Další