Hotel Répce
Hotel dočasně uzavřen z důvodu rekonstrukce!

Hotel Répce

Termální lázně Bükfürdő

Hotel Répce - Hotel_Repce2Hotel Répce - RepceHotel Répce - Corridor_to_the_thermalbathHotel Répce - Bukfurdo_Thermal_Spa-Adventure_bath7Hotel Répce - Corridor_to_the_thermalbath2+ 47 dalších fotek

Aktuality


Popis hotelu

Hotel Répce je situován v tichém a klidném prostředí, na parcele obklopené stinnými listnatými stromy. Z hotelu lze přejít rovnou do areálu léčebných lázní krytou, vytápěnou spojovací chodbou. Bükfürdő leží severní části Vašské župy, v blízkosti západních hranic s Rakouskem. Místo je světově proslulé díky léčivým účinkům termálních pramenů, které skvěle působí zejména na revmatizmus a nemoci pohybového ústrojí. V hotelu najdete plně vybavené wellness centrum a množství volnočasových aktivit. Díky vnitřním i venkovním termálním bazénům, si můžete užít účinky léčivé vody prakticky po celý rok.

Vybavení a služby

Stravování

V hlavní budově
ANO
Snídaně
ANO
Forma stravování:
Bufet
Čas:
7:00-10:00
Večeře
ANO
Forma stravování:
Buft
Čas:
17:30-20:00


Lázně a wellness

Procedury v budově
ANO
Hotel propojen s lázněmi
ANO
Vnitřní bazén
ANO
Součástí objektu:
ANO
Sauna
 • Finská
 • Infra
 • Parní

Hlavní léčebný zdroj
Léčivé prameny, které vyvěrají z hloubky 1 281 m o teplotě 56°C, jsou bohaté na minerály, což je vynikající pro léčbu muskuloskeletálních poruch. Kromě toho vysoká koncentrace kyselina uhličité dodává vodě povzbuzující účinek a pomáhá ke zlepšení oběhu. Lázně jsou vhodné pro léčbu chronických a degenerativních onemocnění kloubů, revmatoidní artritidy, spondylitida apod. Vhodné jsou také k pooperační léčbě umělých kloubních náhrad a po operacích ploténky. Léčí i chronické bolesti zad, svalů a nervové bolesti (muskuloskeletální onemocnění).

Co se v lázních léčí
Léčivá síla místního termálního pramene se skvěle hodí při léčení následujících problémů: řídnutí kostí, nejrůznější neduhy pohybového aparátu, rehabilitace po ortopedických a neurochirurgických operacích, lumbago, dna, gynekologické a urologické potíže, opotřebení chrupavek, poúrazová následná péče a pitná kúra při zažívacích potížích atd. Léčebný pramen má sice léčivé účinky sám o sobě, důležitá pro ozdravení je však i jeho aplikace. Možné procedury se nabízejí v širokém výběru – lékařské prohlídky, ucelené léčebné kúry, hydro-, elektro- a fyzioterapie, zdravotní gymnastika, rozličné masáže, laser, bahenní zábaly parafango, ultrazvuk, trakce.


Vybavení a služby hotelu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Počet hvězdiček
   
Domácí zvířata
NE
Výtah
ANO
Bezbariérový přístup
Vybrané pokoje
WiFi
ANO
K dispozici:
 • Na pokoji
Župany
ANO, zdarma
ANO, za poplatek
Poplatek:
41 Kč/osoba/den
Fitness
ANO
Dětská zóna
 • Dětský koutek
Parkoviště
ANO
Lobby bar
ANO
Recepce
ANO


Volnočasové aktivity


Kulturní vyžití

obchod se suvenýry a denním tiskem, společenská místnost v velkou obrazovkou, pohodlým sezením, šachy, karty, doprovodné programy hotelu, cestovní kancelář nabízející množství fakultativních výletů pro hosty, žehlírna ve 4. patře je k dispozici nepřetržitě, vybavená konferenční místnost


Sportovní vyžití

Půjčovna kol vč. dětského příslušenství k projíždkám v přilehlém parku a okolí, společné ranní hodiny gymnastiky, společné jízdy na kolech, nordic walking, strečink a další sportovní aktivity hotelu, jako například petanque, badmington, basketball, stolní tenis, bowling, vnitřní plovárna, posilovna, sauna, parní lázeň a jacuzzi. Sportovní aktivity mimo hotel: tenis, golf, jízdy na koni a výlety v kočáře - za poplatek.

hotel Répce*** poskytuje v rámci pobytových baličků od 1.1.2019 vstupenku do I. a II. zóny lázní (lázeňská a zážitková čásť). Z hotelů Répce*** lze přejít přímo do areálu léčebných lázní krytou, vytápěnou spojovací chodbou! Tuto možnost žádný jiný hotel nenabízí.

>> Na ploše o rozloze 14 hektarů pokryté stinnými stromy lákají ke koupání kryté, částečně kryté i otevřené bazény. Bazény s léčivou vodou mají teplotu 32-38°C, koupaliště a bazény vhodné pro sportování jsou naplněny vodou o teplotě 26-28 °C, děti se mohou těšit na zvláštní bazény, vytvořené speciálně pro nejmenší a určené pouze jim, kde se mohou bezpečně a spokojeně ráchat. Čtyři skluzavky v komplexu s bezplatným vstupem, z nichž si mohou podle vlastních nároků i odvahy vybrat všechny věkové skupiny, nabízejí nezapomenutelné zážitky. Tobogán anakonda se dlouze a klikatě vine, kamikadze s náhlým pádem se doporučuje spíše odvážnějším návštěvníkům, po rodinné skluzavce si může sjet i více lidí najednou, zatímco na jedinečné skluzavce ve tvaru cibule dopadnete do vody až po vydatné rotaci. Skluzavky kamikadze a cibule můžete používat po dosažení 12 let, skluzavku anakonda od 7 let a rodinnou skluzavku již od 2 let. Skluzavka cibule je určena pro osoby do hmotnosti 100 kg.

Upozornění! Jedná se o venkovní skluzavky, které jsou v provozu v hlavní sezóně, resp. když to jarní nebo podzimní počasí dovolí.

>> Zdejší speciální služby nejsou určeny pouze letním hostům. Ti, kdo hledají odpočinek, budou okouzleni zcela novou relaxační budovou v lázeňském parku, kde si mohou vychutat perfektní relaxaci v přímém sousedství s přírodou. Nová relaxační budova nabízí příležitost k odpočinku až 500 klientům, kteří mají zdarma k dispozici lehátka, hračky, pohovky a místnost pro maminky s dětmi. Oddělené pohovky, galerie v prvním poschodí a odpočívárny s venkovními slunečnými terasami přispívají k pocitu soukromí, klidnému zotavení a pohodlnému odpočinku. Odpočinková budova dobře zapadá do okolí, "ztracená" zeleň byla nahrazena vnitřními zahradami a zelenou střechou.

Zážitkové koupele - oáza odpočinku plná dobrodružství

"Vnitřní zážitkové koupele v parku jsou otevřeny celoročně a nabízejí osvěžení všem generacím: Bláznivá řeka, bublinková lůžka a bublinkové koupele slibují nezapomenutelný zážitek. Vedle dospělých si zde na své přijdou i malí, na ty nejmladší čeká nové brouzdaliště. Čtyřdílný zpola zastřešený bazén poskytuje rovněž příjemnou relaxaci.

Zážitkové koupele vám zajistí ničím nerušený odpočinek v rozsáhlých zónách odpočinku s lehátky zdarma. Pro děti byl vybudován nový dětský bazén a rovněž trojdílný skluzavkový komplex. A opravdu odvážní si užijí zábavu na skluzavkách se světelnými a barevnými efekty, které začínají uvnitř lázní a pokračují vně lázeňských zdí.

Novým vchodem můžete přímo vstoupit do zážitkových koupelí a s pomocí kombinovaných vstupenek můžete získat širší paletu služeb za sníženou cenu. Zážitkové koupele pracují ve svých vlastních otevíracích hodinách, takže se můžete vydat za relaxací do Bükfürdő dokonce ve večerních hodinách.Poloha a doprava


Umístění
Severní část Vašské župy u západních hranic s Rakouskem, 47 km od Soproně a 220 km od Budapešti 9740 Lázně Bükfürdő Termál krt. 41. GPS (souřadnice: 47.38193, 16.78593)

Tipy na výlet

Mezi hlavní pozoruhodnosti okolí Büku patří zámek Szapáry a za návštěvu stojí blízký Kőszeg, jedno z nejhezčích historických městeček Maďarska, a Velem (klimatické středisko s výborným, osvěžujícím vzduchem) nebo Szombathely, místo obývané od dob Římanů, kde se nachází mnoho architektonických památek, včetně zajímavé, hojně navštěvované svatyně bohyně Isis. Tipy na výlet: Zdolejte vrch Šomló (Somló-hegy) a na jeho vrchole se za únavu odměňte pohárem dobrého vína. Vyzkoušejte si na řece Rába plavbu v kanoe, v kajaku nebo zkuste rybaření. U jedné z nejdůležitějších řek Maďarska můžete na pískovém břehu trávit čas koupáním a opalováním. Pokud toužíte po kultuře, vyjeďte si na výlet k památkám z románské doby a k archeologickým vykopávkám do Velemu, nebo navštivte historický hrad, který v roku 1532 odolal tureckým nájezdům.
Pokoje

Dvoulůžkový pokoj

Pevná lůžka: 2         Přistýlky: 2

Dvoulůžkové pokoje jsou umístěny v sedmi podlažích. Některé pokoje disponují prostornou šatnou namísto skříní. Do pokoje lze umístit maximálně 2 přistýlky. Je zde koupelna, fén, WC, TV a minibar. Možnost umístění přistýlky. Vyžádat si lze nekuřácký pokoj či pokoj bio charakteru.

 • WC na pokoji
 • koupelna na pokoji
 • satelit
 • internet
 • rádio
 • telefon
 • trezor
 • minibar
 • TV
 • balkon nebo lodžie
 • sprcha
Dvoulůžkový pokoj - Repce-Double_roomDvoulůžkový pokoj - Repce_double_roomDvoulůžkový pokoj - Repce_bathroom+ 1 dalších fotek

Apartmán

Pevná lůžka: 2         Přistýlky: 2

Některé pokoje disponují prostornou šatnou namísto skříní. Do pokoje lze umístit maximálně 2 přistýlky. K dispozici koupelna, fén, WC, TV a minibar. Vyžádat si lze nekuřácký pokoj či pokoj bio charakteru.

  Apartmán - Repce_appartment3Apartmán - Repce_appartment1Apartmán - Repce_appartment2+ 2 dalších fotek

  Hodnocení našich klientů

  František V. (#39094)     Perfektní

  Byl jsem velice spokojen,strašně moc se mi celkově pobyt líbil,určitě zopakuji !!!

  80%Skvělé (Založeno na 107 hodnocení)

  Personál

  Ubytování

  Stravování

  Procedury  Recenze

  4Skvělé (Založeno na 107 hodnocení)
  (107)

  - 13.2.2020 -

  František V.

  (#39094)

  "Byl jsem velice spokojen,strašně moc se mi celkově pobyt líbil,určitě zopakuji !!!"

  - 1.2.2020 -

  Milan H.

  (#41025)

  "vše ok"

  - 23.1.2020 -

  Vojtěch B.

  (#40033)

  "Procedury jsme neměli, Jen k ubytování - vše v pořádku, jen splachování(záchod) by se měl vyměnit. Je zde nadnormativní spotřeba vody při splachování, protože proud vody jde do spirály a ne moc silně"

  - 30.11.2019 -

  Živa L.

  (#38663)

  "Velká spokojenost, výborné jídlo, velký výběr i množství. Personál ochotný. Velmi jsme ocenili propojení hotelu chodbou přímo s lázněmi. Hotel sice starší, ale všude bylo čisto. Procedury jsme nevyužili, tak nemůžeme hodnotit."

  - 4.11.2019 -

  Oldřiška D.

  (#36474)

  "pobyt se opětovně vydařil. Jen nás mrzelo, že půjčení županů bylo zpoplatněno a v hotelu nebyl přístupný wellnes"

  Adresa

  Termál krt. 41,
  9740 Bükfürdő