Hotel Répce Gold

Hotel Répce Gold

Termální lázně Bükfürdő

Hotel Répce Gold - Repce_Gold-Outside2Hotel Répce Gold - Repce_Gold-Outside1Hotel Répce Gold - Repce_Gold_winterHotel Répce Gold - Repce_Gold-RestaurantHotel Répce Gold - Repce_Repce_Gold_park4+ 46 dalších fotek

Aktuality


Popis hotelu

Hotel Répce Gold - lázně Bükfürdö je situován v tichém klidném prostředí. Po celé Evropě proslulý léčivý pramen přitahuje do lázní Bükfürdő po desetiletí ty, kteří se chtějí uzdravit či načerpat nové síly. Velkou výhodou hotelu Répce Gold je propojení s areálem lázní spojovací chodbou. Répce Gold Hotel je wellness hotel s velmi kvalitními službami, gastronomií, s možností sportovního vyžití, komfortními pokoji nebo salonem krásy. Hosté mohou vybírat mezi dvoulůžkovými pokoji, apartmány, rodinnými pokoji a VIP apartmány s jacuzzi. Všechny pokoje jsou klimatizované a většina z nich má také balkon. Pokoje jsou laděny do středomořského stylu. Návštěvníci zde naleznou tolik potřebný odpočinek a relaxaci, hotel je také více než vhodný pro rodiny s dětmi. A aby byla vaše rodinná dovolená skutečně dovolenou, mimo dětský koutek je zde široká nabídka sportovních programů nebo rodinných soutěží a zábavy, kterou pro vás připravují hoteloví animátoři. Restaurace nabízí velmi široký výběr pokrmů od tradiční maďarské kuchyně, přes kuchyni světovou, ale také vegetariánskou či dietní. Pro milovníky aktivní dovolené nabízí region mnoho možností, jak trávit volný čas. Ať již chcete hrát tenis, golf, jezdit na kole nebo třeba rybařit, v lázních Bükfürdő se zabaví skutečně každý.

Výhodné pobytové balíčky

Pobyt na míru od 7 nocí 2021

Pobyt na míru od 7 nocí 2021

Hotel Répce Gold, Termální lázně Bükfürdő

Přijeďte do maďarských termálních lázní a užijte si jedinečnou atmosféru tichého a klidného...

7 - 14 noci Polopenze Termální bazén
Cena od13 456Osoba / pobyt

Zobrazit pobyt

Krátký pobyt na míru 2021

Krátký pobyt na míru 2021

Hotel Répce Gold, Termální lázně Bükfürdő

Přijeďte do maďarských termálních lázní a užijte si jedinečnou atmosféru tichého a klidného...

1 - 6 noci Polopenze Termální bazén
Cena od1 953Osoba / pobyt

Zobrazit pobyt

Prodloužený víkend

Prodloužený víkend

Hotel Répce Gold, Termální lázně Bükfürdő

Potřebujete si odpočinout a relaxovat? Vyzkoušejte termální lázně Bükfüdö.

3 noci Polopenze Termální bazény
Cena od5 860Osoba / pobyt

Zobrazit pobyt

Sváteční pobyty

Sváteční pobyty

Hotel Répce Gold, Termální lázně Bükfürdő

Užijte si maďarské termální lázně během svátků. Odpočinete si od stresu a prospějete svému tělu v...

3, 4 noci Polopenze Termální bazény
Cena od7 116Osoba / pobyt

Zobrazit pobyt

Víkendový pobyt

Víkendový pobyt

Hotel Répce Gold, Termální lázně Bükfürdő

Udělejte si víkend jen pro sebe a relaxujte v termálních lázních Bükfüdö.

2 noci Polopenze Termální bazény
Cena od4 527Osoba / pobyt

Zobrazit pobyt

Podzimní prázdniny v termálech

Podzimní prázdniny v termálech

Hotel Répce Gold, Termální lázně Bükfürdő

Přijeďte strávit podzim do maďarských termálních lázní. Načerpejte potřebnou energii a připravte své...

3 - 4 noci Polopenze Termální bazén
Cena od7 116Osoba / pobyt

Zobrazit pobyt

Tip: Nevybrali jste si žádný pobyt? Nechte si zaslat nabídku ubytování.

Chci nabídku ubytování
Zavřít

Poptávka ubytování

-+
-+
-+

Byl jsem seznámen s informacemi o zpracování osobních údajů
 • Vaše osobní údaje potřebujeme pro zpracování vaší objednávky/poptávky
 • Vaše osobní údaje budou na vaší žádost odstraněny.
 • Osobní údaje uchováváme jen po dobu nezbytně nutnou k poskytnutí služby, nebo ke splnění jiných zákonných povinností.
Odeslat poptávku

Vybavení a služby

Stravování

V hlavní budově
ANO
Snídaně
ANO
Forma stravování:
Bufet
Čas:
7:00-10:00
Večeře
ANO
Forma stravování:
bufet
Čas:
17:30-20:30


Lázně a wellness

Procedury v budově
ANO
Hotel propojen s lázněmi
ANO
Vnitřní bazén
ANO
Součástí objektu:
ANO
Volné vstupy:
ANO
Venkovní bazén
ANO
Součástí objektu:
ANO
Volné vstupy:
ANO
Sauna
 • Finská
 • Parní
Vířivka
Vířivka
ANO
Solná jeskyně
Solná jeskyně
NE
Termální lázně
ANO

Hlavní léčebný zdroj

Léčivá voda o teplotě 58 °C má mimořádně vysoký obsah železa, je to charakteristická zemito-vápenitá voda s konstantním podílem vápníku, hořčíku a hydrogenuhličitanů. Při koupelové léčbě je vhodná pro léčení poruch pohybového ústrojí, pro poúrazovou terapii a pro léčení nemocí páteře. Jako pitná kúra je doporučována v případech překyselení žaludku a zažívacích potížích.


Co se v lázních léčí

Řídnutí kostí, různá onemocnění pohybové soustavy, rehabilitace po ortopedických a neurochirurgických operacích, lumbago, dna, opotřebení chrupavek, poúrazová následná péče a pitná kúra při zažívacích problémech atd.


Nabízené procedury

Z hotelu lze přejít rovnou do areálu léčebných lázní krytou spojovací chodbou. Vápnito-hořečnatá-hydrouhličitá termální voda je vhodná při léčení téměř jakéhokoliv onemocnění pohybové soustavy. Léčebné služby hotelu: lékařské prohlídky, ucelené léčebné kúry, hydro-, elektro- a fyzioterapie, zdravotní gymnastika, rozličné masáže, laser, bahenní zábaly parafango, ultrazvuk, trakce.Vybavení a služby hotelu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Počet hvězdiček
    
Domácí zvířata
NE
Výtah
ANO
Bezbariérový přístup
Vybrané pokoje
Klimatizace
 • Na pokoji
WiFi
ANO
Poplatek:
Zdarma
Župany
ANO, zdarma
Fitness
ANO
Dětská zóna
 • Dětský koutek
Parkoviště
ANO
Venkovní:
ANO, zdarma
Kavárna
ANO
Přímo v hotelu:
ANO
Lobby bar
ANO
Recepce
ANO
Pokojová služba
ANO
Kreditní karty
ANO


Volnočasové aktivity

Půjčovna kol
ANO
Úschovna kol
NE
Úschovna lyží
NE

Kulturní vyžití

konferenční sál pro 100 osob


Sportovní vyžití

Biliár, šipky, solná komora, solárium, sportovní hřiště (na plážový volejbal, plážovou házenou, nohejbal, minigolf, badminton, travnaté hřiště na minifotbal, hřiště na plážový fotbal s malými brankami, streetballové hřiště), stolní tenis i organizované sportovní a zábavné programy.

hotel Répce Gold**** poskytuje v rámci pobytových baličků od 1.1.2019 vstupenku do I. a II. zóny lázní (lázeňská a zážitková čásť). Z hotelů Répce Gold*** lze přejít přímo do areálu léčebných lázní krytou, vytápěnou spojovací chodbou! Tuto možnost žádný jiný hotel nenabízí.

>> Na ploše o rozloze 14 hektarů pokryté stinnými stromy lákají ke koupání kryté, částečně kryté i otevřené bazény. Bazény s léčivou vodou mají teplotu 32-38°C, koupaliště a bazény vhodné pro sportování jsou naplněny vodou o teplotě 26-28 °C, děti se mohou těšit na zvláštní bazény, vytvořené speciálně pro nejmenší a určené pouze jim, kde se mohou bezpečně a spokojeně ráchat. Čtyři skluzavky v komplexu s bezplatným vstupem, z nichž si mohou podle vlastních nároků i odvahy vybrat všechny věkové skupiny, nabízejí nezapomenutelné zážitky. Tobogán anakonda se dlouze a klikatě vine, kamikadze s náhlým pádem se doporučuje spíše odvážnějším návštěvníkům, po rodinné skluzavce si může sjet i více lidí najednou, zatímco na jedinečné skluzavce ve tvaru cibule dopadnete do vody až po vydatné rotaci. Skluzavky kamikadze a cibule můžete používat po dosažení 12 let, skluzavku anakonda od 7 let a rodinnou skluzavku již od 2 let. Skluzavka cibule je určena pro osoby do hmotnosti 100 kg.

Upozornění! Jedná se o venkovní skluzavky, které jsou v provozu v hlavní sezóně, resp. když to jarní nebo podzimní počasí dovolí.

>> Zdejší speciální služby nejsou určeny pouze letním hostům. Ti, kdo hledají odpočinek, budou okouzleni zcela novou relaxační budovou v lázeňském parku, kde si mohou vychutat perfektní relaxaci v přímém sousedství s přírodou. Nová relaxační budova nabízí příležitost k odpočinku až 500 klientům, kteří mají zdarma k dispozici lehátka, hračky, pohovky a místnost pro maminky s dětmi. Oddělené pohovky, galerie v prvním poschodí a odpočívárny s venkovními slunečnými terasami přispívají k pocitu soukromí, klidnému zotavení a pohodlnému odpočinku. Odpočinková budova dobře zapadá do okolí, "ztracená" zeleň byla nahrazena vnitřními zahradami a zelenou střechou.

Zážitkové koupele - oáza odpočinku plná dobrodružství

"Vnitřní zážitkové koupele v parku jsou otevřeny celoročně a nabízejí osvěžení všem generacím: Bláznivá řeka, bublinková lůžka a bublinkové koupele slibují nezapomenutelný zážitek. Vedle dospělých si zde na své přijdou i malí, na ty nejmladší čeká nové brouzdaliště. Čtyřdílný zpola zastřešený bazén poskytuje rovněž příjemnou relaxaci.

Zážitkové koupele vám zajistí ničím nerušený odpočinek v rozsáhlých zónách odpočinku s lehátky zdarma. Pro děti byl vybudován nový dětský bazén a rovněž trojdílný skluzavkový komplex. A opravdu odvážní si užijí zábavu na skluzavkách se světelnými a barevnými efekty, které začínají uvnitř lázní a pokračují vně lázeňských zdí.

Novým vchodem můžete přímo vstoupit do zážitkových koupelí a s pomocí kombinovaných vstupenek můžete získat širší paletu služeb za sníženou cenu. Zážitkové koupele pracují ve svých vlastních otevíracích hodinách, takže se můžete vydat za relaxací do Bükfürdő dokonce ve večerních hodinách.Poloha a doprava

Autobusová zastávka
NE
Vlaková zastávka
NE

Umístění

Lázně Bükfürdö se nachází v západní části Maďarska, asi 122 km od Vídně v blízkosti hranic s Rakouskem. 9740 Lázně Bükfürdő Európa u. 3. GPS (souřadnice: 47.38265, 16.78395)


Tipy na výlet

Mezi hlavní pozoruhodnosti okolí Büku patří zámek Szapáry a za návštěvu stojí blízký Kőszeg, jedno z nejhezčích historických městeček Maďarska, a Velem (klimatické středisko s výborným, osvěžujícím vzduchem) nebo Szombathely, místo obývané od dob Římanů, kde se nachází mnoho architektonických památek, včetně zajímavé, hojně navštěvované svatyně bohyně Isis.
Pokoje

Dvoulůžkový pokoj

Pevná lůžka: 2         Přistýlky: 2

Pokoj s maximálním počtem dvou přístýlek. Pokoj má klimatizaci, koupelnu, WC, TV, telefon, minibar, bezpečnostní schránku a možnost připojení na Internet.

 • WC na pokoji
 • koupelna na pokoji
 • vana
 • rádio
 • TV
 • satelit
 • internet
 • fén na vlasy
 • trezor
 • telefon
 • klimatizace
 • minibar
 • balkon nebo lodžie
Dvoulůžkový pokoj - Repce_Gold-Double_room

Apartmá

Pevná lůžka: 2         Přistýlky: 1

Pokoj má klimatizaci, koupelnu, WC, TV, telefon, minibar, bezpečnostní schránku a možnost připojení na Internet. Možnost přistýlky.

  Apartmá - Repce_Gold-VIP_ApartmentApartmá - Repce_Gold-Apartment

  Zobrazit další pokoje

  Zobrazit výhodné balíčky (6)

  Hodnocení našich klientů

  Jana K. (#38912)     Dobré

  Procedury jsme neabsolvovali, proto nehodnotíme. Ostatní vše v pořádku. Byli jsme spokojeni, hotel určitě navštívíme znovu.

  100%Perfektní (Založeno na 90 hodnocení)

  Personál

  Ubytování

  Stravování

  Procedury

  Dárkový poukaz

  Objednat pobyt jako dárek


  Recenze

  5Perfektní (Založeno na 90 hodnocení)
  (90)

  - 5.1.2020 -

  Jana K.

  (#38912)

  "Procedury jsme neabsolvovali, proto nehodnotíme. Ostatní vše v pořádku. Byli jsme spokojeni, hotel určitě navštívíme znovu."

  - 23.12.2019 -

  Václav N.

  (#37665)

  "Ubytování skvělé, velký prostorný a čistý pokoj. Možnost výběru z pestré škály vnitřních a venkovních bazénů, vířivek a saun. Škoda jen, že není i vstup do zóny III. součástí poukazu. Vstup do Wellness a zóny saun je možný pouze za extra doplacení."

  - 9.12.2019 -

  Miloslav K.

  (#37412)

  "Super - na jaře znova a na podzim zase :-) :-) :-)"

  - 6.12.2019 -

  Stanislav H.

  (#37246)

  "Vše OK"

  - 6.12.2019 -

  Martina V.

  (#38299)

  "Celková spokojenost, vše splnilo očekávání"

  Adresa

  Európa 3,
  9740 Bükfürdő